Послуги САІ України
Маршрутна карта – ICAO(прайс-лист)

 

З 2018 року AIP України та VFR України видаються виключно в електронному вигляді. Маршрутна карта – ICAO розповсюджується як складова частина продуктів аеронавігаційної інформації України. Паперова версія даної карти може бути замовлена на платній основі.
Річний супровід послуги аеронавігаційної інформації: Маршрутна карта – ICAO (паперова версія) включає перевидання карти не менше двох разів на рік та отримання повідомлень «Поправки до Маршрутної карти – ICAO» протягом календарного року. У випадку змін до Маршрутної карти – ICAO, оновлення зазначаються на карті тільки в електронному вигляді. Дані оновлення не відображаються на карті на паперовому носії та розсилаються як повідомлення «Поправки до Маршрутної карти – ICAO» тільки при річному супроводі протягом календарного року.
Разове придбання послуги аеронавігаційної інформації: Маршрутна карта – ICAO (паперова версія) включає чинне видання на дату придбання, а також отримання повідомлення «Поправки до Маршрутної карти – ICAO» на дату придбання від дати перевидання карти.
Ціни на 2021 рік наступні:
- річний супровід 840,00 грн. / один лист
- разове придбання 624,00 грн. / один лист